Дайте совет по биноклям Lipper

Цей розділ призначений для самостійних мандрівників та любителів активного відпочинку. Тут ви знайдете професійні огляди спорядження, які підходять для туризму та активного відпочинку. Ми пропонуємо огляди якісного та перевіреного спорядження для будь-яких видів туризму та подорожей. Крім того, ви можете отримати відповіді на всі свої питання, що пов'язані з вибором спорядження для туризму та активного відпочинку
Відповісти
Николай
Повідомлень: 1
З нами з: 20 січня 2017, 23:37

Дайте совет по биноклям Lipper

Повідомлення Николай »

Хочу приобрести бинокль для туризма. Не особо в них шарю, начал искать в инете разные варианты, соотношение цены/качества, свойства и т.д. Понравились бинокли от Lipper. Но я не знаю что они из себя представляют. Кто в них шарит, скажите, они стоят внимание? А то не хочется попасть на фигню, как часто бывает, если сам не разбираешься в товаре.
huter
Повідомлень: 1
З нами з: 03 лютого 2017, 13:28

Re: Дайте совет по биноклям Lipper

Повідомлення huter »

у меня Бинокль Arsenal 20x50 (10-2050)+Компас
Если вы не профессионал и ищете не дорогой бинокль для того что бы взять на природу, рыбалку. пойдет 100%.
Зображення
Olga220284
Повідомлень: 1
З нами з: 16 червня 2017, 13:03

Re: Дайте совет по биноклям Lipper

Повідомлення Olga220284 »

Мы с семьей любим ходить в походы. И биноколь обязательно берём с собой. Детям интересно высматривать птичек,оленей. Не так давно приобрели новый бинокль в интернет- магазине. Большой выбор и цены приемлемы.
https://oz.com.ua/cat-binokli.html
Відповісти

Повернутись до “Огляди туристичного спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей