Мультитул

У цьому розділі покупці шукають де придбати туристичне спорядження через приватні оголошення. Попит на спортивне та туристичне екипірування. Якщо не знаєте де купити потрібні у туризмі речі, розмістіть тут безкоштовне оголошення, якому буде приділено багато корисних переглядів від потенційних продавців і можливо між вами станеться взаємовигідна угода
Відповісти
Alexx
Повідомлень: 1
З нами з: 02 грудня 2014, 15:41

Мультитул

Повідомлення Alexx »

Хочу совета поспрошать. Все таки народ бывалый собирается. Хочу купить себе такой вот карманный ящик инструментов kapitan.ua/product/multitul-leatherman-charge-tti-830735/ Сколько читаю отзывы, все тянут в разные стороны. Хотелось бы объективное что то услышать, таки копейка не маленькая.

Теги:
Alpinistka
Повідомлень: 7
З нами з: 16 лютого 2015, 12:06

Re: Мультитул

Повідомлення Alpinistka »

мультитул - это действительно очень полезная вещь для мужчины,в прошлом году подарила своему такой он конечно на порядок ниже, чем тот о котором говорите вы, но и дешевле соответственно. Муж доволен, возит его всегда с собой, говорит, что выручал не единажды. Если вы готовы вывалить 4 тыс за мультитут, то думаю он просто обязан быть мегаполезным. Думаю, вы не пожалеете.
Арсен1
Повідомлень: 34
З нами з: 16 вересня 2015, 19:48

Re: Мультитул

Повідомлення Арсен1 »

Я бы советовал многофункциональный нож для мужчины linder.in.ua/shop/spetsialnyie-nozhi/11
Вид: Мультитул
Тип: Складные
Общая длина: 180 мм
Длина клинка: 80 мм
Толщина клинка: 2,5 мм
Материал клинка: Нержавеющая сталь 420
Поверхность клинка: Полировка
Материал рукояти: Сталь
Цвет: Стальной
Вес: 225 г
Аватар користувача
Eragoney
Повідомлень: 7
З нами з: 24 жовтня 2017, 13:24

Re: Мультитул

Повідомлення Eragoney »

очень необычная модель.
Аватар користувача
Andatra
Повідомлень: 4
З нами з: 24 лютого 2024, 15:48

Re: Мультитул

Повідомлення Andatra »

а є швейцарські? мені другу на передову дуже срочно треба передати , порадбье де купувати
Аватар користувача
Missi
Повідомлень: 9
З нами з: 11 березня 2021, 08:28

Re: Мультитул

Повідомлення Missi »

Расположение магазина тоже очень удобное - он находится в центре города, так что добраться до него не составит труда. Внутри магазина всегда чисто и уютно, есть удобные диваны для примерки обуви https://sneakersbanda.ua/obuv-i-odezhda ... dan-6.html
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Куплю спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей