Рюкзак ультралегкохода 2,6 кг (все спорядження і одяг)

Цей розділ призначений для самостійних мандрівників та любителів активного відпочинку. Тут ви знайдете професійні огляди спорядження, які підходять для туризму та активного відпочинку. Ми пропонуємо огляди якісного та перевіреного спорядження для будь-яких видів туризму та подорожей. Крім того, ви можете отримати відповіді на всі свої питання, що пов'язані з вибором спорядження для туризму та активного відпочинку
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7576
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон

Рюкзак ультралегкохода 2,6 кг (все спорядження і одяг)

Повідомлення Admin »

Канал Саші - @DreamWay2019

00:00 Вступ
00:29 Наплічник
01:33 Трекпалиці
02:07 Килимок
02:54 Тент
04:04 Футпринт
04:42 Квілт
06:22 Кухня
07:55 Електроніка
09:55 Ємність для води
10:28 Одяг на рух
14:52 Капці для табору
15:23 Одяг на сон
18:28 Балачки



Саша П'ятаєв завітав до мене в гості, принісши рюкзак, з яким він подолав 200 км за останні 5 днів. Особливістю цього рюкзака є його вага разом зі спорядженням, яка становить майже 2 кг 600 г. Саша вже розповідав про цей рюкзак на своєму каналі, але я хочу, щоб він поділився більше деталями про те, що він має. У мене є список спорядження з вагою, і Саша розкаже нам про нього детальніше.

Спочатку поговоримо про наплічник. Це найлегший наплічник, який у Саші коли-небудь був, вагою 280 г. Він виготовлений компанією Lightway з дайніми різної товщини. Однак, цей наплічник не доступний у продажу, оскільки був тестовим варіантом. Він дуже ніжний, тому вимагає обережного поводження. Саша вважає, що максимальна вага для комфортного використання цього наплічника становить близько 5 кг.

Серед іншого спорядження, Саша використовував трекінгові палки Black Diamond Carbon Z вагою майже 296 г, які він високо оцінює за їхню легкість і міцність. Щодо килимка, то він використовував продукт від Gossummer Gear вагою 93 г, який спочатку здавався футпринтом для килимка, але був використаний як основний килимок.

Замість намету Саша використовував тент вагою 183 г з відтяжками, довжиною 3 м і шириною 1 м. Цей тент був замовлений і виготовлений на замовлення, тому його також не можна придбати в магазині.

Саша також поділився своїм досвідом використання ультралегкого спорядження, включаючи кухонне приладдя та електроніку, які дозволяють зменшити загальну вагу рюкзака. Він наголосив на важливості вміння правильно використовувати та обирати спорядження для досягнення максимальної ефективності та комфорту під час походів.

// ПроПоходи
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Огляди туристичного спорядження”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [SEO бот] і 0 гостей