Берлін - місто-бунтар в правильній Німеччині | Like a Local

Туризм у Німеччині
Аватар користувача
Admin
Адміністратор
Повідомлень: 7576
З нами з: 02 червня 2012, 23:08
Звідки: Херсон

Берлін - місто-бунтар в правильній Німеччині | Like a Local

Повідомлення Admin »

Сьогодні я запрошую вас у Берлін – прогресивний, місцями дивний та навіть божевільний. Місто, де можна очікувати на все! Берлін особливе для мене місто, адже саме тут почалась історія мого YouTube-каналу у грудні 2018 року!
Якщо життя в Берліні описувати асоціаціями, то для мене вони такі: прогрес, протест, бунт, еклектика, але у першу чергу СВОБОДА.
В Берліні немає місця консерватизму чи класичним уявленням про Німеччину. Берлін - це рейви, вечірки, андеграунд, прогресивні заклади, модні шоуруми і мультикультурність. Місто, де за відчуттями тебе готові прийняти з усіма твоїми особливостями та заскоками. Ба більше, на них навіть не звернуть увагу. Берлін - це місто тотальної свободи, вільних стосунків, у якому найлегше проявити себе, але так само важливо не загубити.
В цьому випуску ми поговоримо про справжнє життя в Німеччині, але також і подивимось на найцікавіші місця у Берліні, погуляємо по берлінскьому метро, дослідимо райони Берліну, потанцюємо в дискобутці, поїмо найсмачніший кебаб в Берліні, поговоримо про стосунки в Німеччині і відвідаємо різдвяні ярмарки!
Тож буде цікаво! Приємного перегляду!
Гостя цього випуску Оксана Піддубна



Маша Себова
Головна мета туризму: «набрати побільше, забрати подалі і там все це з'їсти»!
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Німеччина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей